Saturday 16 February 2019
10:15A GCWLadies' 4s5:2Gore Court Ladies' 1sKHA Prem
Rearranged from 02/02/2019 - snow
10:30H HBLMen's 8's0:1Maidstone Men's 5sKHA ODiv3
10:30H SSLadies' 5s3:2New Beccehamian Ladies 1sKHA Div 1
snowed off - rearranged from 2 Feb
11:45A GRCMen's 7's3:2Gravesham & Wellcome Mens 2nd XIKHA OPC
12:00H HBLLadies' 3s1:1Basildon ODF Ladies 1s
East 2SE
12:00H SSMen's 5's1:10New Beccehamian Men's 1sKHA OPA
12:00A KSCLadies' 7s1:5K Sports (Cobdown) HC Ladies 2sKHA Div 5
Rearranged from 02/02/2019
12:15A OAKALadies' 2s2:1St. Albans Ladies 2's
East Prem
12:45A PFWMen's 6's3:2Canterbury GriffinsKHA OPB
13:30H HBLMen's 3s5:0Old Bordenian Men's 2Xl
Kent area div 1
13:30A GCWMen's 2s3:6Gore Court Men's 1s
Kent/Sussex Div 1
14:00A TRLadies' 1s3:0Ipswich Seven Ladies' 1s
IWHL
15:00H HBLMen's Acorns2:1Marden Russets Men's 3sKHA OPC
15:00A SPENOld Oaks0:3Spencer SupervetsLHL SV1
15:30A HP1Men's 4's2:1Holcombe Men's 3s
Kent Area Div 2
17:00H HBLMen's 1s2:3University of Exeter Men's 1st
MHL
Sunday 17 February 2019
00:00A tbcBoys U16 B(+)Holcombe Boys U16D
EH cup tier 2
00:00H tbcBoys U14 B3:4Surbiton BU14 ScorpionsMJHL BU14 ChE
00:00A PFWBoys U160:1Canterbury Boys Under16
Eh cup tier 1
11:00H HBLGirls U14 B3:0Horsham U14 Girls Dev
EH cup tier 2
11:00A RGS2Boys U12 A(+)Reigate Priory Polecats U12BMJHL BU12 P
13:00A EGWGirls U16 A10:2East Grinstead U16G
EH Cup
14:30H HBLLadies' 1s3:0St. Albans Ladies' 1s
Rearranged conferenceEast
Saturday 23 February 2019
10:15A GCWLadies' 7s(+)Faversham Ladies 1st XIKHA Div 5
10:15A GRCLadies' Acorns(+)Meopham Ladies 1sKHA Div 1
10:30H HBLLadies' 5s(+)Canterbury Ladies 3sKHA Div 1
10:30A ARMen's 8's(+)Maidstone Men's 6sKHA ODiv3
10:30H SSLadies' 3s(+)Burnt Ash (Bexley) Ladies 1's
East 2 SE rearr from 2 Feb
11:30A TDSuperveterans(+)Surbiton VintageLHL GMA
12:00H HBLMen's 7's(+)Gore Court Men's 4sKHA OPC
12:00H SSLadies' 6s(+)Maidstone Ladies 3sKHA Div 3
12:00A HP2Men's Acorns(+)Holcombe Men's 4AsKHA OPC
12:30A 3HSPLadies' 4s(+)Folkestone Optimist Ladies 2sKHA Prem
13:00A HBSHMen's 3s(+)Herne Bay Men's 1s
Kent Area Div 1
13:30A PRWLadies' 1s(+)Hampstead and Westminster Ladies' 1s
IWHL East
13:30H HBLMen's 6's(+)Tunbridge Wells Men's 3sKHA OPB
14:45A GRCMen's 5's(+)Gravesham & Wellcome Mens 1st XIKHA OPA
15:00H HBLMen's 2s(+)Old Bordenian Men's 1s
Kent/Sussex reg 1
16:30H HBLMen's 4's(+)Canterbury Millers
Kent Area Division 2
Sunday 24 February 2019
00:00H tbcGirls U18(+)Teddington U18G HCGL U18 Prem
00:00A tbcGirls U16 A(+)Tunbridge Wells Girls U16AHCGL U16P-SE
00:00H tbcGirls U14 A(+)Surbiton GU14 PremHCGL U14 Prem-E
00:00A tbcGirls U14 C (+)Tunbridge Wells Girls U14 FoxesHCGL U14 Dev B
12:30A PFWBoys U14 B(+)Canterbury Boys U14DMJHL BU14 ChE
13:00A HCBoys U14 A(+)Fareham Boys U14MJHL BU14 P
13:30A PRWMen's 1s(+)Hampstead and Westminster Men's 1s
MHL
13:30A SLSBoys U18(+)Reading Boys U18MJHL BU18 P
15:00A EGWGirls U14 B(+)East Grinstead U14GHCGL U14 B